Lajmerime Falas:

Publiko lajmėrime falas nė tė gjithė Shqiperinė!

(shtėpi, makina, oferta punėsimi, kurse apo sende shtepiake)

  • 1Shkruani njoftimin.
  • 2Tė interesuarit ju kontaktojnz.
  • 3Mbyllni marrveshjen.
Publiko Lajmerime Falas! Publikim i menjėhershėm!

Apartamente dhe Dyqane

  Shes Apartament
  Blej Apartament
  Apartament me Qera
  Dyqane / Toka
  Garazhe Box Auto
  Tjeter

Automjete

  Makina
  Fuoristrada
  Motorra
  Bicikleta
  Varka
  Pjesë Kembimi
  Tjeter

Shitje Blerje Sendesh

  Rrobat / Bizhuteri
  Artikuj per Femije
  Artikuj Sportiv
  Audio / TV / Elektronika
  Fotografia dhe Video
  Celular dhe Aksesore
  Kompjuter dhe Aksesore
  Libra / CD-DVD / Videolojra
  Istrumente Muzikore
  Tjeter

Oferta Punesimi

  Ofroj Pune
  Kerkoj Pune
  Vegla Pune

Kurse dhe Leksione

  Kurse Kompjuteri
  Kurse Gjuhe e Huaj
  Kurse Muzike / Kërcimi
  Mesime Private
  Perkthime
  Tjeter

Kohe e Lire - Sherbime

  Evente / Festa
  Bukuri / Estetik
  Bar / Ristorant
  Aktivitete Shoqerore
  Kafshe Shtepiake
  Tjeter

Personale

  Vajzat kerkojne Djem
  Djemte kerkojne Vajza
  Vajzat kerkojne Vajza
  Djemte kerkojne Djem
  Njerez te Humbur
  Lajmerime Erotike
  Tjeter

Turizem - Udhetime

  Oferta Hoteli
  Shtepi Pushimi
  Agjensi Udhetimi
  Agriturizem
  Tjeter


  Lajmėrimet nė Krye (me pagesė)
  Eventet ne Evidence (me pagesė)
Lajmėrimet e fundit
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
Kohe e Lire - Sherbime / Tjeter
Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht
ne japim ndihmƫ ****.
Kohe e Lire - Sherbime / Tjeter
PERSHENDETJE
Personale / Djemte kerkojne Djem
TIRANE TIRANE
PERSHENDETJE
Personale / Djemte kerkojne Djem
TIRANE TIRANE
PERSHENDETJE
Personale / Djemte kerkojne Djem
TIRANE TIRANE
Eventet e Radhes